Alle sporten
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 18
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Skills Garden Haven
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8