Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 89
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Parkwijk
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
VerjaardagsfeestjesOptimist on Tour
Optimist on Tour Almere | 28 mei t/m 2 juni 2024
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Poort, Duin
Doelgroepen: 8-10, 10-12,
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar Almere Buiten Molenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Buiten Stripheldenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Stad
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 2-4
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Huis van de Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Kleutersport in Danswijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
YogaTayronaYoga
Yogalessen voor volwassenen, jongeren en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenIndoor Mountainbike
Mountainbiken bij Indoor Mountainbike
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Buitenvaart
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
PaardensportSchouten Hippique B.V.
Manege & Pensionstal Schouten Hippique B.V.
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Haven, De Meenten
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenElectric Fitness Almere
Electric Fitness Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido vanaf 18 jaar Almere-Stad Centrum
Iedere maandagwoensdagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Tai Chi Qigong
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Yin yoga
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Shaolin Kung Fu 5 t/m 30 jaar
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Banenzwemmen, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenEKVA
EKVA korfbalvereniging
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
BalsportenAlmere Bowls Club
Bowls in Almere Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Voetbalavond 16+ jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Zitgym Stedenwijk: 55+ jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Regenboogbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Regenboogbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Skills Garden Haven
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Hardlopen en wandelenMindful Walk Almere
Mindful walk
Iedere donderdagvrijdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Senioren sport 55+ Buurtlokaal De Dop
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Oostvaardersbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Oostvaardersbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenWe Love Kickboxing
Kickboksen voor vrouwen
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Olympiakwartier
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
BootcampLekkerEnFit
Bootcamp / fit-training Almere Tussen de Vaarten - Almere Hout - Almere Oosterwold
Iedere dinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: volwassenen
HandbalASC Najaden
Leef je uit bij Najaden! | Rolstoelhandbal
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
BootcampPlan B Bootcamp
100% Gratis Bootcamp in Almere-Haven bij Plan B
Iedere woensdag
Locatie: Almere Haven
Doelgroepen: volwassenen
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 5-6-7-8 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2-3-4 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 1, groep 2
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Overige sportenBig Apple Studio's
Big Apple Studio's
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZwemlesOptisport Almere
Baby en Peuterzwemmen, Optisport Almere
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenSC Buitenboys
SC Buitenboys voetbalvereniging
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Aquafitness, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: volwassenen, senioren