Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 101 (alleen eerste 100 getoond)
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Kleutersport in Danswijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Vecht- en verdedigingssportVC FIT UNIT
VC FIT KIDZ
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Digitalis
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
GitaarYour Musiqskool
Gitaarles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw muziekles in Almere Haven/Stad/Poort
Iedere maandagdinsdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Marken
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Buurtsportcoach activiteitenTalent in Opleiding
Nijntje Peuter- en Kleutergym - Literatuurwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Multi Skills - Literatuurwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Nijntje Beweegdiploma - Kleutergym
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
BalsportenSportolifantjes
Voetballen met passie BASIC
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportolifantjes
Kids Bootcamp 3 - 6 jaar
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 2-4, 4-6, groep 1, groep 2
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Honk- en softbalBSC Almere
Baseball & Softball Club Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Skills Garden Haven
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Parkwijk
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Almere Poort
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZwemlesAlmeerse Reddings Brigade
Lifesaving: Almeerse Reddings Brigade
Iedere donderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KarateKen no Sen Genwakai karatedo
Nippon Karatedo Genwakai
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Noorderplassen
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Haven
Iedere maandag
Locatie: Almere Haven, De Gouwen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenLa Taurina
La Taurina: Meer dan alleen kickboksen voor meiden
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzondag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 9-11 jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo in Tussen de Vaarten
Iedere maandagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Vecht- en verdedigingssportTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 4-8 jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenKuk Sool Won
Kuk Sool Won Almere en Lelystad
Iedere maandagwoensdagzondag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KnutselenDe Schoor
Creaclub
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10,
Overige sportenSquash en Padel Almere
ASM Training bij Almere City
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2-3-4 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad West (Syncope)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 5-6-7-8 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenYour Musiqskool
Drumles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw drumles in Almere Buiten
Iedere maandag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenYour Musiqskool
Drumles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw drumles in Almere Haven/Poort/Stad
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Haven, De Steiger
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSquash en Padel Almere
Jeugd Squash
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportvereniging Jen's Defense
Karate lessen | Muziekwijk | 12+
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Heel Almere, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
GitaarGitaarlesinalmerepoort.nl
Gitaarles
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportvereniging Jen's Defense
Karate lessen voor kinderen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenGlobal Dance Centre
Global Dance Centre
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagzaterdag
Locatie: Almere Buiten, Centrum Almere-Buiten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenIndoor Mountainbike
Mountainbiken bij Indoor Mountainbike
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Buitenvaart
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Mixed martial arts (MMA)Pencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
YogaTayronaYoga
Yogalessen voor volwassenen, jongeren en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenPencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
HandbalHavas
Handbalvereniging Havas
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Tapdance (vanaf 6 jaar / beginners)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 9 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (5 t/m 7 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Overige sportenSchaakvereniging Almere
Jeugdschaak in Almere Donderdag
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Jeugdschaak in Almere Maandag
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZwemlesAlmeerse Reddings Brigade
Zwem A & Zwem B diploma halen bij de Almeerse Reddings Brigade
Iedere vrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Overige sportenBig Apple Studio's
Big Apple Studio's
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenVan Laar theater en educatie (CKV Almere)
Jeugdtheater 11 tot 14 jaar! (woensdag)
Iedere woensdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Overige sportenScoutinggroep Con Tutti
Scoutinggroep Con Tutti
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen,
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles ABC diploma
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles A diploma en ook kleine groepjes
Iedere maandagdinsdagwoensdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Yvette
Dansstudio Yvette
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 0-2, 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 8 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Zang & Dans (musical) vanaf 8 jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
ZwemlesZV New Wave Almere
Zwemvereniging New Wave Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Poort, Olympiakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Banenzwemmen, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Overig muziek en zangGDFL Brassband
Caribische Brassband lessen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Overige sportenPeuterKleuterSport (Haven, Poort en Buiten)
PeuterKleuterSport (20 maanden t/m 5 jaar)
Iedere zaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 0-2, 2-4, 4-6,
ZingenZangschool
Zangles in Almere voor volwassenen en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6