Alle sporten
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 21
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Bodyshape buurtcentrum De Cobra
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorengym Buurtcentrum het Forum
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Faunabuurt
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Senioren Buurtcentrum Parkwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorengym Buurtcentrum Parkwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport in Sporthal Waterwijk
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Danswijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 7-8 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Aquafitness, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: volwassenen, senioren
ZwemlesOptisport Almere
Baby en Peuterzwemmen, Optisport Almere
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenElectric Fitness Almere
Electric Fitness Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Banenzwemmen, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6