Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 24
Wekelijkse activiteitenStichting de Schoor
Ouder Kind Inloop Bazuin
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
VerjaardagsfeestjesOptimist on Tour
Optimist on Tour Almere | 28 mei t/m 2 juni 2024
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Poort, Duin
Doelgroepen: 8-10, 10-12,
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
GitaarGitaarlesinalmerepoort.nl
Gitaarles
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
HandbalHavas
Handbalvereniging Havas
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSquash en Padel Almere
Jeugd Squash
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenBootcamp Nation
Op zoek naar de allerleukste bootcamp workout van Almere?
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Buiten, Oostvaardersbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Tapdance (vanaf 6 jaar / beginners)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenGlobal Dance Centre
Global Dance Centre
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagzaterdag
Locatie: Almere Buiten, Centrum Almere-Buiten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenLa Taurina
La Taurina: Meer dan alleen kickboksen voor meiden
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzondag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo in Tussen de Vaarten
Iedere maandagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Danswijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Honk- en softbalBSC Almere
Baseball & Softball Club Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KarateBudo-San Sports
Nieuwste ontwikkeling Sport Karate
Iedere donderdag
Locatie: Almere Haven, De Wierden
Doelgroepen: 8-10, 10-12
ZwemlesAlmeerse Reddings Brigade
Lifesaving: Almeerse Reddings Brigade
Iedere donderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles ABC diploma
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Overige sportenSchaakvereniging Almere
Jeugdschaak in Almere Donderdag
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZwemlesWatervrienden Almere
Zwemvereniging Watervrienden Almere
Iedere maandagdinsdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
ZwemlesZV New Wave Almere
Zwemvereniging New Wave Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Poort, Olympiakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6