Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 84
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
GitaarYour Musiqskool
Gitaarles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw muziekles in Almere Haven/Stad/Poort
Iedere maandagdinsdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Marken
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Voetbalavond 16+ jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, klas 4, klas 5, klas 6
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Danswijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Skills Garden Haven
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Hardlopen en wandelenMindful Walk Almere
Mindful walk
Iedere donderdagvrijdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: volwassenen
BootcampLekkerEnFit
Bootcamp / fit-training Almere Tussen de Vaarten - Almere Hout - Almere Oosterwold
Iedere dinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenIndoor Mountainbike
Mountainbiken bij Indoor Mountainbike
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Buitenvaart
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
GitaarGitaarlesinalmerepoort.nl
Gitaarles
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
YogaTayronaYoga
Yogalessen voor volwassenen, jongeren en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenMuziekschool Flevotunes
Muziekschool Flevotunes
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenAikidojo Poort
Beginnersles Aikido in Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
BootcampPlan B Bootcamp
100% Gratis Bootcamp in Almere-Haven bij Plan B
Iedere woensdag
Locatie: Almere Haven
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenWe Love Kickboxing
Kickboksen voor vrouwen
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Olympiakwartier
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenYour Musiqskool
Drumles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw drumles in Almere Haven/Poort/Stad
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Haven, De Steiger
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
GitaarYour Musiqskool
Gitaarles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw muziekles in Almere Buiten
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Buiten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
PaardensportSchouten Hippique B.V.
Manege & Pensionstal Schouten Hippique B.V.
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Haven, De Meenten
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenElectric Fitness Almere
Electric Fitness Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido vanaf 18 jaar Almere-Stad Centrum
Iedere maandagwoensdagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 7-8 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
ZingenZangschool
Zangles in Almere voor volwassenen en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Parkwijk
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Oostvaardersbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Oostvaardersbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Regenboogbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Regenboogbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenStichting de Schoor
Ouder Kind Inloop Bazuin
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Buiten Stripheldenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Overige creative activiteitenDe Schoor, Welzijn Almere
Nationale buitenspeeldag 2024 Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12,
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar Almere Buiten Molenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 2-4
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Yoga
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Tapdance (vanaf 6 jaar / beginners)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (10 t/m 13 jaar)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Overige sportenBig Apple Studio's
Big Apple Studio's
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Aquafitness, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: volwassenen, senioren
ZwemlesOptisport Almere
Baby en Peuterzwemmen, Optisport Almere
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Tai Chi Qigong
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Yin yoga
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenGuan Yu Martial Arts Academy
Shaolin Kung Fu 5 t/m 30 jaar
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenDansstudio Yvette
Dansstudio Yvette
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 0-2, 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenUnited Dance Almere
United Dance Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenSC Buitenboys
SC Buitenboys voetbalvereniging
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Banenzwemmen, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenEKVA
EKVA korfbalvereniging
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Overig muziek en zangGDFL Brassband
Caribische Brassband lessen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6