Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 28
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
BalsportenSportolifantjes
Voetballen met passie BASIC
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Oosterwold
Iedere maandag
Locatie: Almere Hout, Oosterwold
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportolifantjes
Kids Bootcamp 3 - 6 jaar
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 2-4, 4-6, groep 1, groep 2
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Almere Poort
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Digitalis
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2