Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 58
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
GitaarYour Musiqskool
Gitaarles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw muziekles in Almere Haven/Stad/Poort
Iedere maandagdinsdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Marken
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Skills Garden Haven
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Haven, De Werven
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Parkwijk
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Oosterwold
Iedere maandag
Locatie: Almere Hout, Oosterwold
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 1-2-3-4 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Maandag - Prozastraat)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenYour Musiqskool
Drumles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw drumles in Almere Buiten
Iedere maandag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenYour Musiqskool
Drumles bij Your Musiqskool, dé plek voor jouw drumles in Almere Haven/Poort/Stad
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Haven, De Steiger
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
PaardensportSchouten Hippique B.V.
Manege & Pensionstal Schouten Hippique B.V.
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Haven, De Meenten
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
GitaarGitaarlesinalmerepoort.nl
Gitaarles
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenIndoor Mountainbike
Mountainbiken bij Indoor Mountainbike
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Buitenvaart
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
YogaTayronaYoga
Yogalessen voor volwassenen, jongeren en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Tapdance (vanaf 6 jaar / beginners)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (10 t/m 13 jaar)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 9 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Overige sportenBig Apple Studio's
Big Apple Studio's
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Yvette
Dansstudio Yvette
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 0-2, 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 8 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenOptisport Almere
Banenzwemmen, Optisport Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Overig muziek en zangGDFL Brassband
Caribische Brassband lessen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZingenZangschool
Zangles in Almere voor volwassenen en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Zomerrapidavonden schaakvereniging Almere
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6