Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 84
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Hardlopen en wandelen
QR-Fit route Almere Buiten Meridiaanpark
Locatie: Almere Buiten
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Voetbalavond 16+ jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, klas 4, klas 5, klas 6
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Danswijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Hardlopen en wandelen
QR-Fit route Weerwater
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Hardlopen en wandelen
QR-Fit route Leeghwaterplas
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
KnutselenDe Schoor
Creaclub
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10,
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Senioren sport 55+ Buurtlokaal De Dop
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: senioren
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
HandbalASC Najaden
Leef je uit bij Najaden! | Rolstoelhandbal
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen
BootcampPlan B Bootcamp
100% Gratis Bootcamp in Almere-Stad bij Plan B
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: volwassenen
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 1, groep 2
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Noorderplassen
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Maandag - Prozastraat)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad West (Syncope)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Parkwijk
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Oostvaardersbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Oostvaardersbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Regenboogbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Regenboogbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Jeu de BoulesJeu de Boules Almere
Lucky 7 toernooi
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Kleutersport in Danswijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenStichting de Schoor
Ouder Kind Inloop Bazuin
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Zitgym Stedenwijk: 55+ jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Bouwmeesterbuurt
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Stripheldenbuurt
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Filmwijk
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Danswijk
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Buiten Stripheldenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Overige creative activiteitenDe Schoor, Welzijn Almere
Nationale buitenspeeldag 2024 Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12,
AikidoTalent in Opleiding
Aikido Workshops
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Huis van de Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar Almere Buiten Molenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Stad
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 2-4
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
Wekelijkse activiteitenBeatrixpark Parkrun
Beatrixpark parkrun voor joggers, hardlopers en wandelaars
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren