Alle sporten
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 22
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
Wekelijkse activiteitenBeatrixpark Parkrun
Beatrixpark parkrun voor joggers, hardlopers en wandelaars
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Jeu de BoulesJeu de Boules Almere
Lucky 7 toernooi
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Filmwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenStichting de Schoor
Ouder Kind Inloop Bazuin
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad West (Syncope)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4