Alle sporten
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 34
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Huis van de Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenAlmere Cricket Club (ALCC)
Play Cricket for Fun
Iedere vrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Jeu de BoulesJeu de Boules Almere
Lucky 7 toernooi
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Hardlopen en wandelenWalk in the parQ
Walk in the parQ - Muzenpark
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Open Schaak Rapidkampioenschap van Almere
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport in Sporthal Waterwijk
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenStichting de Schoor
Ouder Kind Inloop Bazuin
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Zitgym Stedenwijk: 55+ jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Eenmalige activiteitenVanBuitenSport
Toertochters Nobelhorst
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: volwassenen, senioren
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Voetbalavond 16+ jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, klas 4, klas 5, klas 6
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Hardlopen en wandelen
QR-Fit route Leeghwaterplas
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad West (Syncope)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
HandbalASC Najaden
Leef je uit bij Najaden! | Rolstoelhandbal
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Zomerrapidavonden schaakvereniging Almere
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6