Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 21
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Multi Skills - Literatuurwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 9-11 jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenLa Taurina
La Taurina: Meer dan alleen kickboksen voor meiden
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzondag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
GitaarGitaarlesinalmerepoort.nl
Gitaarles
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Homeruskwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportvereniging Jen's Defense
Karate lessen voor kinderen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
HandbalHavas
Handbalvereniging Havas
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Overig muziek en zangGDFL Brassband
Caribische Brassband lessen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KarateKen no Sen Genwakai karatedo
Nippon Karatedo Genwakai
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles ABC diploma
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles A diploma en ook kleine groepjes
Iedere maandagdinsdagwoensdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ZwemlesZV New Wave Almere
Zwemvereniging New Wave Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Poort, Olympiakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6