Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 33
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Danswijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Recreatiesport 55+ Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Dans & Balans Buurtcentrum Corrosia
Iedere woensdag
Locatie: Almere Haven, Centrum Almere-Haven
Doelgroepen: senioren
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenKuk Sool Won
Kuk Sool Won Almere en Lelystad
Iedere maandagwoensdagzondag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Senioren sport 55+ Buurtlokaal De Dop
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenIndoor Mountainbike
Mountainbiken bij Indoor Mountainbike
Iedere dinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Buitenvaart
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Filmwijk (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6
YogaTayronaYoga
Yogalessen voor volwassenen, jongeren en kinderen
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & kleutervoetbal Filmwijk (20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
PaardensportSchouten Hippique B.V.
Manege & Pensionstal Schouten Hippique B.V.
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Haven, De Meenten
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 7-8 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenJoymere/BMoved
Fitness les voor volwassenen in de buitenlucht
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: volwassenen
FitnessJoymere/BMoved
KIDSFIT in de buitenlucht 7 t/m 10 jaar oud
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Almere Poort
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
BalsportenSportolifantjes
Voetballen met passie BASIC
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportolifantjes
Kids Bootcamp 3 - 6 jaar
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 2-4, 4-6, groep 1, groep 2
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Kleutersport in Danswijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Recreatiesport 55+ Gymzaal Jaagmeent
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Meenten
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Seniorengym Buurtcentrum Corrosia
Iedere maandag
Locatie: Almere Haven, Centrum Almere-Haven
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Filmwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: senioren