Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 30
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Overige creative activiteitenDe Schoor, Welzijn Almere
Nationale buitenspeeldag 2024 Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12,
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Bouwmeesterbuurt
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Filmwijk
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Filmwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: senioren
Overige sportenSyncoFit
SyncoFight Kickboks fitness
Iedere dinsdag
Locatie: Heel Almere, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen
Eenmalige activiteitenAldefit, natuurlijk wandelen
ChiWalking analyse Almere
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenKuk Sool Won
Kuk Sool Won Almere en Lelystad
Iedere maandagwoensdagzondag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Bouwmeesterbuurt (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Filmwijk (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & Kleutervoetbal Bouwmeesterbuurt (20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & kleutervoetbal Filmwijk (20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenJoymere/BMoved
Fitness les voor volwassenen in de buitenlucht
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: volwassenen
FitnessJoymere/BMoved
KIDSFIT in de buitenlucht 7 t/m 10 jaar oud
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10
Wekelijkse activiteitenSC Buitenboys
SC Buitenboys voetbalvereniging
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14
Wekelijkse activiteitenBeatrixpark Parkrun
Beatrixpark parkrun voor joggers, hardlopers en wandelaars
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren