Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 16
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Tussen De Vaarten
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo in Tussen de Vaarten
Iedere maandagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Honk- en softbalBSC Almere
Baseball & Softball Club Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Buiten
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ZwemlesAlmeerse Reddings Brigade
Lifesaving: Almeerse Reddings Brigade
Iedere donderdagvrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSKEET
Stuntsteplessen SKEET
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ZwemlesAlmeerse Reddings Brigade
Zwem A & Zwem B diploma halen bij de Almeerse Reddings Brigade
Iedere vrijdag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenSquash en Padel Almere
Jeugd Squash
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Heel Almere
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenDansstudio Yvette
Dansstudio Yvette
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 0-2, 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenZwemschool Aquayara
Zwemles ABC diploma
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6