Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 21
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Bouwmeesterbuurt
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
Overige creative activiteitenDe Schoor, Welzijn Almere
Nationale buitenspeeldag 2024 Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12,
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bouwmeesterbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
BalsportenSportolifantjes
Sportolifantjes Academy
Iedere vrijdagzondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1
BalsportenSportolifantjes
Voetballen met passie BASIC
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportolifantjes
Kids Bootcamp 3 - 6 jaar
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: 2-4, 4-6, groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 2-4
Overige sportenSyncoFit
SyncoFight Kickboks fitness
Iedere dinsdag
Locatie: Heel Almere, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen
Eenmalige activiteitenAldefit, natuurlijk wandelen
ChiWalking analyse Almere
Iedere zondag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Bloemenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Bloemenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSKEET
Skateboard lessen SKEET
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Bouwmeesterbuurt (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & Kleutervoetbal Bouwmeesterbuurt (20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenBeatrixpark Parkrun
Beatrixpark parkrun voor joggers, hardlopers en wandelaars
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSC Buitenboys
SC Buitenboys voetbalvereniging
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Bouwmeesterbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14