Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 32
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Huis van de Waterwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Pilates in buurtcentrum De Cobra
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport in De Cartoon
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: senioren
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Digitalis
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2,5-4 jaar Almere Stad
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad
Doelgroepen: 2-4
Buurtsportcoach activiteitenSportprofessional
Kleutersport in Danswijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: 4-6, groep 1, groep 2
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport in Sporthal Waterwijk
Iedere dinsdagdonderdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Senioren sport 55+ Buurtlokaal De Dop
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Danswijk
Doelgroepen: senioren
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
Sport+AKT
Sport+ 5-6-7-8 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2-3-4 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KnutselenDe Schoor
Creaclub
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10,
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8