Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 67
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Archipel)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten oost (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Almere Poort
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Oosterwold
Iedere maandag
Locatie: Almere Hout, Oosterwold
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Alle AKT-lessenAKT
ASM Academie 6-7-8 Buiten (Avontuur)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Noorderplassen
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Overig muziek en zangGDFL Brassband
Caribische Brassband lessen
Iedere woensdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3,4,5 Stad West (Klimop Stad)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal-Onderwijs 8-12 jr (Klimop Stad les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport + 6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Eilandenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Compositie)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 2)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Syncope)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad West (Basilicumweg)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Kruidenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Nobelhorst
Iedere woensdag
Locatie: Almere Hout, Nobelhorst
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 1-2 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 1, groep 2
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Noorderplassen
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6-7-8 Haven
Iedere maandag
Locatie: Almere Haven, De Gouwen
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
Kidsxtra 3-4-5-6-7-8 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 7-8 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM 5-6 Almere Poort
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Noorderplassen
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Noorderplassen
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Buiten oost
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Stripheldenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Buiten west
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Sport+AKT
Sport+ 5-6-7-8 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 5, groep 6
KnutselenDe Schoor
Creaclub
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10,
Alle AKT-lessenAKT
Gym+ 3-4-5 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad Oost (Compositie)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
SportXtraAKT
SportXtra Speciaal Onderwijs 7-12 jr (Olivijn les 1)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Tussen de Vaarten
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Mixed martial arts (MMA)Pencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenPencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido vanaf 18 jaar Almere-Stad Centrum
Iedere maandagwoensdagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido 10-17 jr in Almere-Stad Centrum
Iedere maandagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
FitnessDe Schoor
Refolution
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: 14+
Sport+AKT
Sport+ 6-7-8 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 6, groep 7, groep 8
Gym+AKT
Gym + 1-2 Buiten west
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Seizoenenbuurt
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 1-2-3-4 Haven
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Haven, De Velden
Doelgroepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Cranberrylaan)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Parkwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad Oost (Lingestraat)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Waterwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Maandag - Prozastraat)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Dinsdag - Prozastraat)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Literatuurwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 1-2 Stad West (Syncope)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 1, groep 2
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Almere Poort
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Columbuskwartier
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5
Gym+AKT
Gym+ 3-4-5 Stad West (Syncope)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Muziekwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5