Alle sporten
Alle cultuur
Zoekresultaten
Aantal gevonden activiteiten: 58
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Molenbuurt
Iedere donderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Sportinstuif Clarence Seedorf Playground
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
The Champions Playground - Stedenwijk
Iedere maandagwoensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Nationale Buitenspeeldag Filmwijk
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12
AikidoTalent in Opleiding
Aikido Workshops
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Schoolpleinsport Filmwijk
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12
Wekelijkse activiteitenTalent In Opleiding
Sportinstuif Playground Poort (Cascadepark)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Cascadepark
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad-Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
Eenmalige activiteitenKinderopbouwwerk
Fit Kids bij Cruyff Court Molenbuurt
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Peutersport 2-4 jaar Almere Buiten Molenbuurt
Iedere vrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 2-4
Vecht- en verdedigingssportVC FIT UNIT
VC FIT KIDZ
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenDe Schoor
Activiteitenschema regulier
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Open Schaak Rapidkampioenschap van Almere
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Zitgym Stedenwijk: 55+ jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenAlmere Cricket Club (ALCC)
Play Cricket for Fun
Iedere vrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Molenbuurt
Iedere woensdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenSportprofessional
Seniorensport Filmwijk
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: senioren
Wekelijkse activiteitenTalent in Opleiding
Voetbalavond 16+ jaar
Iedere woensdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 14+, volwassenen, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 9-11 jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 8-10, 10-12, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 12+ jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Vecht- en verdedigingssportTaekwondo Academy Almere
Taekwondo Academy Almere - 4-8 jaar
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4-5-6-7-8 Stad west (Amsterdamweg)
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
KidsXtraAKT
KidsXtra 5-6-7-8 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad Oost (Caleidoscoop)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 5-6 Stad West (Amsterdamweg)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 5, groep 6
ASM AcademieAKT
ASM Academie 7-8 Stad West (Leeuwardenplein)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: groep 7, groep 8
KnutselenDe Schoor
Creaclub
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Buiten, Molenbuurt
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10,
Wekelijkse activiteitenKuk Sool Won
Kuk Sool Won Almere en Lelystad
Iedere maandagwoensdagzondag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
KidsXtraAKT
KidsXtra 3-4 Stad Oost (Polygoon)
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Poort (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Kleutervoetbal Filmwijk (Voor kids van 4 & 5 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 4-6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & kleutervoetbal Filmwijk (20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenPencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido vanaf 18 jaar Almere-Stad Centrum
Iedere maandagwoensdagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen
Wekelijkse activiteitenAikido-Almere
Aikido 10-17 jr in Almere-Stad Centrum
Iedere maandagdonderdagzaterdagzondag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenArno Splinter Sport Events
Peuter & kleutervoetbal Poort 20 mnd. t/m 3 jaar)
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 0-2, 2-4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Yoga
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Tapdance (vanaf 6 jaar / beginners)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (8 t/m 10 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
(Show) Jazzdance (10 t/m 13 jaar)
Iedere donderdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 10-12, 12-14, 14+, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 9 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (5 t/m 7 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kleuterdans (3/4 jaar)
Iedere woensdagdonderdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance vrijdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdagvrijdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Kidsdance woensdag (5 t/m 7 jaar)
Iedere woensdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenJoymere/BMoved
Fitness les voor volwassenen in de buitenlucht
Iedere maandagwoensdag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: volwassenen
FitnessJoymere/BMoved
KIDSFIT in de buitenlucht 7 t/m 10 jaar oud
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Filmwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10
Mixed martial arts (MMA)Pencaksilat Asembagus
INDONESISCHE MARTIALART EN ZELFVERDEDIG IN ALMERE POORT.
Iedere zaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 6, groep 7, groep 8, klas 5, klas 6
Overige sportenBig Apple Studio's
Big Apple Studio's
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen, senioren, groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Overige sportenSchaakvereniging Almere
Jeugdschaak in Almere Donderdag
Iedere donderdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Schaken in Almere
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 12-14, 14+, volwassenen, senioren, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenSchaakvereniging Almere
Jeugdschaak in Almere Maandag
Iedere maandag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2, klas 3, klas 4, klas 5, klas 6
Wekelijkse activiteitenUnited Dance Almere
United Dance Almere
Iedere maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 2-4, 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, 14+, volwassenen
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Klassiek ballet (vanaf 8 jaar)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Zang & Dans (musical) vanaf 8 jaar
Iedere dinsdag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: 6-8, 8-10, 10-12, 12-14, groep 5, groep 6, groep 7, groep 8, klas 1, klas 2
Wekelijkse activiteitenDansstudio Roxanne
Dance Workout (volwassenen)
Iedere maandag
Locatie: Almere Poort, Europakwartier
Doelgroepen: volwassenen, senioren
Wekelijkse activiteitenSportvereniging Heart-Beat
Heart-Beat. Sportvereniging voor (ex) hartpatiënten
Iedere maandagdonderdagzaterdag
Locatie: Almere Stad, Stedenwijk
Doelgroepen: volwassenen, senioren